Aktieris Rihards Lepers radījis sieviešu uzvalku līniju

Pēc vairākus gadus gūtās pieredzes vīriešu uzvalku darināšanā aktieris Rihards Lepers atgriežas ar jaunu piedāvājumu, kas veltīts tieši dāmām. Arī tagad tiek saglabāts jau iepriekš uzstādītais koncepts – desmit mūsdienīgi un autentiski uzvalku fasoni, kurus izstrādājis pats zīmola autors R. Lepers kopā ar stilisti Ievu Mohovikovu, lai radītu īpaši augstvērtīgu, ilgtspējīgu un garderobei pielāgojamu apģērbu komplektu, kas būtu viegli adaptējams ikvienas sievietes ikdienai un svinīgiem iznācieniem. Paplašinot robežas un sadarbības partnerus, tika pasūtīti labākie audumi no Itālijas, kas katru unikālo dāmai piemēroto uzvalku padarīs vēl īpašāku un izsmalcinātāku.

Atgādināsim, ka pirms vairākiem gadiem, sadarbojoties ar Londonas uzvalku industrijas speciālistiem «Warren Bennet» un «David Hathiraman», tika izveidota 21. gadsimta  džentelmeņu uzvalku kompānija «RL suits», kurai tika radītas desmit unikālas uzvalku skices, no kurām kungi varēja izvēlēties savam raksturam, gaumei un personībai, kas katru uzvalku padarīja unikālu tieši viņam.

Elegance, pārliecība, spēks un valdzinājums – tās ir kvalitātes, kuras raksturo Riharda Lepera uzvalku zīmolā tērptās dāmas. «RL suits vienmēr ir bijis par kvalitāti, personību un labu gaumi,» norāda zīmola autors.

Jāpiebilst, ka labo gaumi un interesi par uzvalku darināšanu Rihards Lepers ir pārmantojis no sava senča – pagājušā gadsimta 20. un 30.gados izslavētā drēbnieka Lorenca Lepera, kurš tolaik šuva unikālus, rokām darinātus uzvalkus tā laika dendijiem un džentlmeņiem.

Uzvalki tiek pašūti pēc individuāla pasūtījuma, un to fasonus iespējams aplūkot šeit:  www.multimaksla.lv/rihardslepers. «RL Suits» darinājumi būs pieejami arī mākslinieku «pop-up» tirdziņos, sākot ar 6.maiju.