Mūzikas izdevējs, producents un dzejnieks Guntars Račs

Dzejnieks un mūzikas izdevējs Guntars Račs sadarbojas ar pazīstamākajiem Latvijas komponistiem un izpildītājiem, rakstot tekstus Raimonda Paula, Ulda Marhileviča, Jāņa Lūsēna, Ainara Virgas, Ivo Fomina, Imanta Kalniņa u.c. autoru dziesmām. Izdevis septiņus dzejoļu krājumus un divus savu dziesmu nošu izdevumus. Četras no izdotajām grāmatām pabijušas vispieprasītāko grāmatu gada topos, bet grāmatas «365» I un II daļa bijušas gada vispieprasītākās grāmatas Latvijā divus gadus pēc kārtas.

Paralēli savai radošajai darbībai Guntars ir arī leģendārā latviešu mūzikas ierakstu zīmola «MicRec» viens no dibinātājiem un «Izdevniecība MicRec» vadītājs. Guntars jau sešus gadus ir pilntiesīgs Amerikas mūzikas ierakstu akadēmijas biedrs.

Pašlaik Guntars gatavo izdošanai grāmatas «365» trešo daļu (augustā) un ceturto daļu (nākamā gada janvārī).

Guntars Račs

Grāmatas un  CD

Guntars Račs. Dzejoļu grāmata «365» I un II daļa

Katrai gada dienai viens dzejolis, kurš sarakstīts tieši tajā datumā.

Kopā 365 dzejoļi par mīlestību, dzīvi un sajūtām.

Grāmatas saņēmušas «Latvijas grāmattirgotāju asociācijas balvu» kā vispieprasītākās grāmatas Latvijā.

Guntars Račs. «Laikam laika nav»

Apjomīga dzejas un dziesmu vārdu izlase. Grāmatā atradīsiet gan jaunības laika dzeju, gan sērijas «Es mīlu tevi, Latvija» cikla dzejoļus, kā arī dziesmu vārdus populārākajām dziesmām, kuras izpilda Raimonds Pauls, «Līvi», «Zodiaks», Normunds Rutulis, Ance Krauze, bet bet, Credo, Ance Krauze, «Dzeguzīte» u.c. mākslinieki.

Guntars Račs. Populārāko 100 dziesmu notis +

CD ar dziesmu instrumentālajiem pavadījumiem (fonogrammām).

Nošu grāmatā atradīsiet populārākās dziesmas, kuras komponējuši Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs, Imants Kalniņš, Ainars Virga u.c.  Izmantojot dziesmu instrumentālos pavadījumus, mājās varat uzrīkot ballīti!

CD, DVD Guntara Rača jubilejas koncerts «Arēnā Rīga»

Viens no krāšņākajiem koncertiem, kurā piedalās «Prāta vētra», Raimonds Pauls, Laima Vaikule, «bet bet», Ainars Virga, Igo, «Credo», «Zodiaks», «Turaidas Roze» un daudzi citi! Tikai hiti un pazīstamas dziesmas!

CD Saldās sejas. «Koncerts 365 Cēsīs»

«Lāci, lāci, tu skaļi krāci» un citi dzīvespriecīgi hiti vieglā rokenrola manierē!

CD Saldās sejas. «Klausieties visi!»

Guntara Rača un viņa grupas «Saldās sejas» pirmais studijas albums ar dziesmām «Mīlestība ir», «Koks ar diviem galiem», «Man tevis trūkst» un megahitu «Lācis». Dzīvesprieks, humors un mīlestība 12 dziesmās.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.